Новини

Приємна зустріч на парафії

У неділю, 14 серпня, Божественну Літургію у каплиці свщмч. Йосафата Кунцевича очолив отець Василь Гушуватий, який завітав до нашої парафії. Отець на даний час здійснює своє священиче служіння в м. Перуджа (Італія), а до того, протягом багатьох років душпастирював у каплиці свщмч. Йосафата Кунцевича м. Стрия.

IMG_9253 — копия

На Літургії, яку разом з о. Василем співслужив о. Тарас Ляшок – адміністратор парафії свщмч. Йосафата Кунцевича, особлива подяка до Бога лунала за дар зустрічі усієї парафіяльної спільноти з священиком, який тут служив та опікувався довіреними йому вірними. Під час проповіді, звертаючись до вірних, о. Василь поділився  своїми переживаннями, та зокрема зізнався: «Повертаючись з Італії в Україну, я з особливим трепетом в серці, з приємними спогадами поспішав до вас, адже знав, що мені тут раді, що на мене тут чекають».

Окрім парафіян нашої каплиці, на Літургії також молилися і ті, хто тут у Стрию знайомий зі священиком, зокрема вірні з парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Стрия, де отець Василь також колись звершував своє служіння, також працівники Карітасу Стрийської Єпархії, де отець до свого переїзду в Італію був директором. Своїм мелодійним і молитовним співом Божественну Літургію супроводжував чоловічий квартет храму Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Після завершення Божественної Літургії та освячення маку й зілля, отець Тарас Ляшок привітав отця Василя, запевнивши, що тут на нього завжди очікують та раді бачити,  пам’ятають про нього у своїх молитвах і завжди моляться, щоб Богородиця тримала у своїй опіці у нелегкому служінні далеко від України.

Після спільної молитви, усі залишилися разом, щоб довідатися про справи один одного, отець Василь поділився з вірними своїми враженнями та особливостями душпастирського служіння в Італії, особливостями свого побуту розповів про виклики та труднощі нашої діаспори в Італії.