Новини

Відбувся християнський табір «Джерело милосердя» для дітей парафії

З 15 по 18 серпня 2016 року, в с. Гребенів Сколівського району, відбувся християнський духовно-відпочинковий табір «Джерело милосердя», який діти парафії свщмч. Йосафата Кунцевича провели спільно з однолітками від парафії свв. апп. Петра і Павла. Під керівництвом священиків, семінаристів та аніматорів, близько тридцяти учасників табору мали нагоду спільно відпочивати і молитися, пізнаючи Бога, який є безмежно милосердний.

IMG_1799

Щодня таборовики брали участь у Божественній Літургії, приступали до сповіді і Святого Причастя. Крім цього, відбувалися духовні бесіди, під час яких діти дізнавалися про діла милосердя. Духовний і фізичний відпочинок на таборі було поєднано зі спільною молитвою, іграми, бансами, походом в гори, піснями, квестами та переглядом повчальних християнських фільмів. Наші діти проявляли неабияку зацікавленість усіма заходами, а найголовніше – постійно спілкувалися одні з  одними, були справжньою єдиною командою. Особлива подяка за допомогу в проведені табору нашим аніматорам – Юлії Озарко, Марті Яців та братам семінаристам – Володимиру Телішевському і Андрію Волянському, які пильно та уважно трудилися для того, щоб діти могли сповна і з користю відпочити

Ділячись своїми враженнями від спільно проведеного часу, діти дякують за нові знайомства і море позитиву, а також за досвід любові і милосердя, здобутий на таборі. За короткий час табору, діти встигли здружилися і відчути себе потрібними членами однієї християнської родини. Табір «Джерело милосердя» дав змогу не тільки відпочити та оздоровитися, а й посприяв вихованню в серцях молодих християн таких якостей як добродушність та милосердя.

  Переглянути більше фото