Новини

Паломництво парафіян до Зарваниці

SONY DSC
SONY DSC

20 серпня 2016 року, парафіяни каплиці свщмч. Йосафата здійснили спільне паломництво до Марійського відпустового центру у Зарваниці.

Прибувши зранку до відпустового місця  прочани взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив о. Тарас Ляшок у храмі Пресвятої Трійці, де і зберігається чудотворна Зарваницька ікона Божої Матері. Тут, до початку Літургії, паломники мали нагоду приступити до св. Таїнства Покаяння. Після Літургії усі прочани молилися перед Чудотворною іконою.

Після молитви у парафіяльному храмі, прочани відвідали собор Зарваницької Божої Матері, біля якого молитовною ходою пройшли Хресну Дорогу, розважаючи над терпіннями Спасителя. Завершивши Хресну ходу усі учасники прощі молилися і у монастирському дерев’яному храмі, на вершині гори.

Завершили своє паломництво біля купелі святої Анни, де прочани мали нагоду зануритися в освячену воду та молитися до Господа про духовні й тілесні зцілення.

Така спільна проща парафіян до Марійського центру, була нагодою принести свої молитви у чудотворному відпустовому місці за своїх рідних, роздумувати над сенсом свого життя, яке за своїм змістом також є паломництвом й дорогою до Бога.