Новини

Молитовні чування за мир в Україні

В п’ятницю ввечері, 17 березня, в каплиці св. Йосафата Кунцевича відбулися молитовні чування за мир та спокій в Україні. Разом з парафіянами також участь у цих чуваннях брав о. Тарас Баран, який відгукнувся на запрошення  та допомагав у проведенні чувань.

Молитви розпочалися Хресною дорогою з розважаннями. Одразу після Хресної дороги молитовні чування проводили «Матері в молитві» нашої парафії, зокрема з усіма присутніми молилися разом Акафіст до страстей Христових та Вервицю. Під час цих молитов й розважань вірні мали також змогу приступити до Сповіді.

Отець Тарас Баран звернувся до усіх з духовною наукою про молитву та її значення в житті християнина. У своїх роздумах отець заторкнув також такі важливі аспекти - що собою являє молитва, як ми маємо молитися, що має бути змістом наших молитов.

На завершення молитовних чувань о. Тарас у співслужінні з о Тарасом Ляшком звершив Літургію Передосвячених Дарів, по завершення якої священики з парафіянами молилися за оздоровлення всіх присутніх, та за мир в Україні.

Дякуємо Богові за наші спільні молитовні чування. Господи даруй твій мир для українського народу!