Новини

Подорож наших дітей

IMG_4268

Субота 6 травня була цікавою та насиченою для наших парафіяльних дітей, добре що погода теж цьому посприяла. Діти, а наймолодші з них зі своїми родичами, вирішили провести спільний відпочинок   та навідатися до звірів у зоопарку. Вирушивши від каплиці св. Йосафата Кунцевича  у спільну подорож, ми завітали до старовинного дерев’яного храму Возвиження Чесного Хреста, де нас люб’язно зустрів о. Володимир Галанчак.

У храмі, після спільної молитви, о. Володимир ближче ознайомив усіх з історією, архітектурою та іншими особливостями цього храму. Звернув увагу священник, на те що у храмі також знаходиться музей українських ікон, та знайомив з багатьма їхніми важливими деталями. Ікони, розміщені таким чином, що можна помітити окремо чатину ікон, що походять з XVI-XVII стт., а в іншій частині храму розміщені ікони, уже з пізнішого періоду – XIX ст. Цікаво, що одну з найстаріших серед представлених ікон, в свій час було віднайдено у підлозі храму, а Святі двері з іконостасу, віднайшли як частину сходів.

Серед всього цікавого, навіть представив огляду гостей воскові свічки, що виготовлені за уже давно втраченим способом. Діти, як звичайно увесь час робили здивовані гримаси, емоційно реагували, та багато перепитували. На завершення, уже надворі біля храму, присутнім розповіли про перебіг реставрації та відновлення цього храму.

Друга частина нашої подорожі завершилася у зоопарку «Лімпопо», що в с. Меденичі. Велика кількість та різноманіття тваринного світу, представленого в цьому місці, не залишила байдужим нікого з дітей. Діти детально і уважно підходили до різних секцій з тваринами, захоплювалися їхнім видом і поведінкою. Це була чудова нагода ще раз пригадати дітям наскільки красивий і цікавий створений Богом світ.

Під час спільного обіду на природі біля зоопарку, наші діти ділилися одні з одними своєю їжею, особистими враженнями та добрим настроєм. У такий спільно проведений час, діти ще ближче знайомилися між собою, так як дуже важливо нашим наймолодшим парафіянам звикати до спільного перебування не лише на молитві у храмі, але й творити спільність і бути разом також і  поза межами храму.

  Переглянути інші фото