Новини

На парафії розмовляли про секти та їх вплив на людину

IMG_20170930_193403

У суботу, 30 вересня 2017 року, після молитви Вечірні, проходила зустріч, під час якої парафіяни мали нагоду ознайомитися із принципами діяльності сект та їхнім шкідливим впливом на людську особистість. Дана зустріч відбувалася в контексті парафіяльної катехизації для дорослих. Цього разу, на запрошення адміністратора парафії, отця Тараса, зустріч проводив п. Іван Чопань - ліценціат із релігієзнавства та місіології, референт катехитичної комісії Стрийської єпархії.

Спершу було представлено загальні пояснення поняття секта, головних критеріїв та ознак, згідно яких ми можемо віднести ту чи іншу групу до секти. Відтак, п. Іван, зосередив більш детальну увагу на представлення окремих найбільш поширених в Україні  сект. Було коротко представлено історію заснування окремих сект, головні тези віровчень.

Під час зустрічі можна було переглянути відео сюжети у яких можна було побачити механізми вербування в секту, наслідками впливу на людину. Також переглянули розповіді про поламані долі окремих людей, що піддалися маніпуляціям сект.

Дана зустріч проводилася з метою попередження про вплив сект та захисту від їхнього помилкового вчення. Як зазначив доповідач, існує досить багато причин, що спричиняють когось попасти під вплив секти. Важливо, однак, завжди пам’ятати що головним захистом від дороги омани завжди є Божа благодать, яку ми отримуємо у Церкві через постійну участь у Святих Таїнствах та через пізнання Істини, яка нас робить вільними.

На завершення о. Тарас Ляшок від імені усіх парафіян подякував п. Івану Чопаню за приємну й корисну зустріч та закликав усіх до молитви за людей, що стали жертвами сектантських вчень.