Новини

Реколекції та храмовий празник

У неділю, 26 листопада у Парафії св. свщмч. Йосафата Кунцевича відзначали храмовий празник, а напередодні – у п’ятницю та суботу відбувалися реколекції, які проводив о. Степан Ковалик.

Розпочавши приготування до храмового торжества вірні протягом двох днів мали нагоду роздумувати над темою єдності, адже покровитель нашої парафії св. Йосафат, віддав своє життя за єдність християн. Реколекції розпочалися Молебнем до св. Йосафата, у п’ятницю ввечері. Окрім духовних наук, у каплиці також молилися молитви на оздоровлення, вірні мали нагоду приступити до Таїнства Сповіді. Наступного дня реколектант продовжив свої науки для парафіян, а також  на відбулося служіння Великої Вечірні з Литією з нагоди храмового празника.

У сам день храмового празника, у неділю, о. Тарас з парафіянами молилися  Утреню, а відтак було звершено служіння Божественної Літургії. Очолив Літургію о. Мирон Гринишин – декан м. Стрий, якому співслужили: о. Маркіян Колібек – адміністратор парафії Покрови Пресвятої Богородиці (с. Нежухів), сотрудник храму свв. апп. Петра й Павла; о. Олег Баранич – сотрудник парафій у селах Лисятичі й Пукеничі; о. Іван Купранець – сотрудник парафії Всіх Святих Українського народу; о. Тарас Баран – адміністратор парафій у селах Заболотівці й Журавків; о. Назар Майсук – сотрудник парафії свв. Володимира і Ольги; о. Тарас Ляшок – адміністратор парафії св. свщмч Йосафата Кунцевича. У проповіді про життя св. Йосафата розповідав о. Іван Купранець. Після звершення Божественної Літургії, о. Мирон Гринишин привітав усіх із храмовим празником. Із каплиці всі вийшли на подвір’я, де було свершено Чин водосвяття, а після окроплення освяченою водою, усі учасники свята частувалися смачними пляцками й гарячим чаєм.

Дякуємо усім, хто долучився до підготовки та участі у храмовому празнику своїми молитвами, працею й пожертвами та підтримкою.