Новини

Спільне дозвілля нашої молоді у Кохавині

Протягом двох днів, 15-16 січня наша молодь проводила спільний відпочинок у Реколекційному домі сестер Богородиці Фатімської, що у смт Гніздичів.

IMG_5741

Одразу після приїзду, своє спільне перебування розпочали із молитви Вечірні, яку очолив о. Тарас Ляшок. Помолившись усі провели спільну вечерю, під час якої мали можливість святкувати День народження однієї з учасниць подорожі – Лазуренко Софії. Цього ж вечора  також переглянули мультфільм «Зоря», якому зображаються події Різдва. На завершення першого дня, усі спільно провели читання Святого Письма (Lectio Divina).

Другий день розпочався Божесвенною Літургією, а після сніданку усі відвідали монастир св. Герарда, та у храмі монастиря молилися Молебень до Пресвятої Богородиці та заносили до Господа свої молитви перед копією  Кохавинської ікони Богородиці. Після молитви усі гуляли монастирем, робили спільні фото. По завершенні прогулянки монастирем, навідалися до сусіднього с. Руда, щоб побувати у Музеї Івана Виговського. Тут нам провели досить цікаву екскурсію.

Після наших прогулянок, повернувшись до Реколекційного дому та пообідавши усі разом мали час для спілкування, ділення враженнями та  спільного відпочинку. В організації нашого спільно дозвілля о. Тарасу допомагали брати семінаристи Богдан Коцан та Василь Морозовський. Також ми висловлюємо вдячність Сестрам за їхню гостинність. Увечері ми поверталися до Стрия, до наших домівок після наших спільних молитов та відпочинку

ФОТО з Facebook