Новини

Відвідини Хрестопроісхожденського монастиря

Два дні спільної молитви та відпочинку, яскравих вражень від ночівлі у древньому монастирі - все це пережили наші молоді парафіяни у Хрестопроісхожденському чоловічому монастирі Студійського уставу УГКЦ. Сам монастир розташований у смт Підкамінь Бродівського р-ну.

Групу молодих паломників у монастирі радо зустрів ієрм. Андрій, за що висловлюємо йому нашу вдячність. У перший день для прочан організували цікаву екскурсію пам'ятками монастиря, яких тут чимало. Вже ввечері усі мали нагоду спільно молитися Вечірню у підземному храмі Усікновення глави Йоана Хрестителя, та же після богослужби Вечірні разом читали Святе Письмо й роздумували над цим Словом також співали пісні.

Новий день розпочали з Божественної Літургії у храмі "Не ридай мене Мати". В цьому храмі також знаходиться Чудотворна ікона Богородиці й розп'яття з частичкою Животворящого Хреста Господнього. Відтак попрощавшись із монастирем всі навідалися   до велетенського каменя що неподалік самого монастиря, а вже звідти поверталися домів автобусом, поїздом і ще поїздом  таким маршрутом: Підкамінь-Броди-Львів-Стрий.