Новини

Наші вівтарники взяли участь у IX з’їзді вівтарних дружин Стрийської єпархії

6 жовтня 2018 року, у монастирі св. Герарда (ЧНІ) в с. Кохавино, відбувся 9-ий з’їзд Вівтарних Дружин, який організувала Катехитична комісія Стрийської єпархії. Учасники з’їзду – 230 вівтарників, які прислуговують в храмах єпархії. Від нашої парафії взяли участь Назарій Матляк та Любомир Грузд. З’їзд розпочався зі Служби Божої, відтак з словом привітанням до прислужників звернувся о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії, наголосивши про важливість Божого Слова у житті кожного християнина, а особливо вівтарника.

IMG_1747

Після Божественної Літургії для усіх учасників з’їзду було приготовано смачний борщ з пампушками. Також вівтарники слухали духовні науки з поясненням значення різних богослужбових символів. Відтак була надзвичайно цікава екскурсія монастирським комплексом, яку провів бр. Анатолій Качалаба, ЧНІ.

Наступний крок програми з`їзду – турнір з футболу між командами вівтарників. Загалом участь у грі взяли 16 команд з різних куточків нашої єпархії. Змагання пройшли в захоплюючій і напруженій боротьбі. У молодшій віковій категорії перемогу здобула команда вівтарників парафії св. Володимира Великого с. Тейсарів. У старшій віковій категорії перемогу здобула команда вівтарників парафії преп. Параскевії с. Кавське. Переможцям турніру були вручені кубки.

Висловлюємо щиру подяку о. Ігору Стельмаху, настоятелю монастиря св. Герарда, за допомогу у проведені з’їзду Вівтарних Дружин Стрийської єпархії.

За матеріалами stryiugcc.org.ua