Новини

Духовна віднова в Уневі

Паломництво та час духовної віднови в Свято Успенській Унівській Лаврі провели наші прочани протягом двох днів 26 та 27 жовтня.

IMG_6999 — копия

Унівська Лавра є особливим місцем, де кожен по особливому відчуває присутність живого Бога. Це монастир з прадавньою історією і єдиний в УГКЦ який має статус Лаври. Монастир зустрів нас чудовою погодою і душевним умиротворенням ,яке допомогло нам хоч на декілька днів забути про буденність і життєву метушню.. Усі прочани мали можливість брати участь бути  на усіх богослуженнях разом із братією у монастирському храмі, зокрема у суботу зранку молилися Утреню, усі охочі приступили до Сповіді та брали участь у Божественні Літургії, яку співслужив з Отцями-Студитами також і о. Тарас Ляшок, адміністратор нашої парафії.

Окрім спільних молитов ми разом розважали у духовних науках про молитву та її значення в житті християнина.

Кожен з нас приніс Богу подяку  за можливість в роздумах і молитвах розважити про свій душевний стан і набратися сили і впевненості щоб йти вірним шляхом. Велике спасибі за молитви, які заносили брати-монахи, немов спів анголів, які линули на вечірній і насолоджувались читанням Псалмів.

Ці молитовні дні допомогли нам наблизитись до Бога.

Повідомила: Юлія Озарко


Цікаве про Намісника Свято Успенської Унівської Лаври