Новини

Святкування з нагоди парафіяльного празника

IMG-e79c7becbfd1639248ee327b6d179247-V

Вшанування пам’яті покровителя парафії, св. свщмч. Йсафата,  розпочалося у п’ятницю ввечері реколекціями, які поводив ієрм. Сава (Масник). Темою реколекцій було сповнення Заповідей Любові в житті християнина, зокрема застановлялися над прикладом життєвого подвигу  святого Йосафата. Окрім спільної молитви, духовних наук протягом п’ятниці й суботи, парафіяни мали можливість приступити до Сповіді.

У суботу, 24 листопада, в навечір’я парафіяльного празника, звершено служіння Великої Вечірні з Литією у супроводі молитовного співу семінаристів. Варто зазначити, що перед початком Вечірні, у присутності парафіяльної спільноти відбулося урочисте прийняття хлопців до спільноти Вівтарної Дружини.

В сам день празника, після Воскресної Утрені, розпочалася Божественна Літургія, яку очолив о. Мирон Гринишин – декан Стрийський у співслужнні з іншими священиками – о. Савою (Масником), о. Олегом Овсяником, о. Володимиром Пігічиним, о. Андрієм Чмирем, та о. Тарасом Ляшком. Із проповіддю Божого Слова до усіх звернувся реколектант, о. Сава. Великою радістю є те, що до Святого Причастя приступила велика кількість парафіян і гостей свята. По завершенні Літургії звершено Чин водосвяття, також вірним які приступали до мировання, з нагоди свята вручали образочки із покровителем парафії.

Після усіх богослужень, уже традиційно, біля каплиці усіх часників й гостей свята пригощали випічкою, солодощами з  чаєм, які напередодні  приготували наші небайдужі парафіяни.   

Велика подяка усім тим, хто взяли активну участі у приготуваннях до парафіяльного празника, усім жертводавцям, парафіяльній пасторальній раді, усім хто підтримували в молитвах. Нехай Господь усіх благословить!