Новини

Зустріч парафіян на завершення 2018 року

Божественною Літургією у парафії свщмч. Йосафата Кунцевича провели завершення пройдешнього року. Парафіяни зустрілися у каплиці ввечері 31 грудня щоб подякувати Богу за прожитий рік та просити у спільних молитвах припинення війни в Україні. Також гостем у нашій парафії був о. Андрій Чмир, який разом із нашими парафіянами та о. Тарасом  складали свої молитви на Божественній Літургії.

Перед Літургією велика кількість вірян приступили до Сповіді, а відтак на святкуванні Євхаристії численні парафіяни прийняли Святе Причастя.

По завершенні Літургії, о. Тарас Ляшок звернувся до усіх із вітальним словом, дякуючи за спільно прожитий рік. Було проведено застанову над подіями прожитого року  у пасторальному плані життя парафії, представлено статистичні дані та фінансовий стан парафії.

Спільна зустріч наших парафіян завершилася частуваннями гарячим глінтвейном із солодощами. Парафіяни висловлювали одні одним спільні вітання з наступаючим новим роком. Така зустріч дала можливість пережити проведення завершення року усією парафіяльною спільнотою.

Дякуємо Богу за пройдешній рік, і просимо щедрих благословень на новий прийдешній 2019 рік!