Новини

У парафії вшанували пам’ять бл. свщмч. Василія Величковського

У свято Воздвиження Хреста Господнього в парафії свщмч.  Йосафата Кунцевича відбулася презентація  життя бл. свщмч. Василія Величковського – ісповідника віри в часи переслідування Української Греко-Католицької  Церкви.

Історію життєвого подвигу блаженного та  демонстрацію цікавих світлин для вірних представив п. Олег Чихарівський, який протягом останніх п’яти років активно поширює почитання блаженного у парафіях, монастирях та семінаріях нашої Церкви в Україні та закордоном.  

Після Божественної Літургії вірні мали нагоду ознайомитися із життям свщмч. Василія, після чого молилися перед частинкою мощей блаженного молитви на оздоровляння. Усі присутні, після поклоніння Чесному Хресту, що виносився зранку на Утрені,  приступили до почитання ікони бл. свщмч. Василія Величковського та помазання єлеєм, освяченим біля мощей священномученика.

Для більш детального ознайомлення із постаттю ісповідника віри, бл. Василія, для парафія було передано інформаційні буклети та іншу літературу. Також варто зазначити, що у напередодні у нашого гостя п. Олега народився син, п’ята дитина у сім’ї. Уся наша парафіяльна спільнота вітає з великим Божим даром та бажає маленькому хлопчику зростання у святості за покровительством бл. свщмч. Василія Величковського.