Новини

З’їзд вівтарників Стрийської єпархії

5 жовтня 2019 року, у Львівській духовній семінарії Святого Духа в смт Рудно, відбувся десятий – ювілейний з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії, який організувала Катехитична комісія. Учасники з’їзду –  понад 250 вівтарників, які прислуговують в храмах єпархії. Від нашої парафії взяли участь вівтарники Назірій Матляк та Станіслав Гаразд, які приїхали до Семінарії разом з о. Тарасом Ляшком.

З’їзд розпочався із привітального слова о. Андрія Бінаса та служіння Божественної Літургії, яку він очолив спільно з присутніми на з’їзді отцями.

Після Божественної Літургії для усіх учасників з’їзду було приготовано смачний борщ з пампушками. Потім, вівтарники слухали духовні науки, які провів для них о. Іван Рибко, сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ. У своїх духовних науках, о. Іван зосередив увагу присутніх на важливості зразкового виконання своїх обов’язків кожним вівтарником та їхній добрий приклад у щоденному житті, позитивний або негативний вплив, який може мати мережа інтернет на світогляд кожної людини.

Наступний крок програми з’їзду – турнір з футболу між командами вівтарників, в якому взяли участь команди з різних куточків нашої єпархії. Змагання пройшли в захоплюючій і напруженій боротьбі. Перемогу у молодшій віковій категорії здобули команда вівтарників парафії сіл Дуліби, Ліщини і Ходорківці Новострілищанського деканату, а у старшій – команда вівтарників парафії Святого Миколая с. Стрілків Дашавського деканату, які дійшли до фіналу і обіграли інші команди. Учасники турніру отримали незабутні враження, а переможці – кубки.

Фотогалерея

За матеріалами stryiugcc.org.ua