Новини

На парафії відбулися трьохденні Різдвяні реколекції

Цьогорічні реколецїї проводилися з нагоди Різдвяних свят. Протягом трьох днів - з 13 по 15 січня, вірні мали нагоду користати з духовних наук, які на запрошення о. Тараса, адміністратора парафії свщмч. Йосафата Кунцевича, проводив о. Микола Проців, - сотрудник парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Страдч.

IMG_2561  

Особливістю реколекцій стало перебування протягом цих днів на нашій парафії  ікони з мощами блаженного мч. Володимира Прийми, який проголошений заступником мирян в УГКЦ.

Першого дня відбулося знайомство учасників з реколектантом – отець розповідав про паломницький центр у Страдчі, знайомив з особливостями та основними святинями цього відпустового місця.

Другого дня на двох реколекційних науках зранку і ввечері, всі розважали над прикладом життя бл. мч. Володимира, як прикладу для мирян у служінні Церкві, небайдужості та готовності повної пожертви себе Христові. Особливо розважали над обставинами мученицької смерті блаженних Страдчанських страстотерпців. Усі учасники реколекцій молилися перед іконою з мощами Молебень до блаженних свщмч. Миколая та мч. Володимира. Також ввечері другого дня реколекцій, о. Микола звершував молитви на оздоровлення та уділив вірним помазання освяченим єлеєм.

У неділю, на Божественних Літургіях відбулися завершальні науки, на яких було проведено підсумки реколекцій, також отець-реколектант уділив Апостольське благословення, яке традиційно отримують учасники духовних місій чи реколекцій. Приємно, що протягом трьохденних реколекцій багато парафіян приступили до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

Прощаючись на завершенні реколекцій з реколектантом, отець Тарас від імені усієї парафіяльної спільноти подякував нашим гостям - о. Миколі за його служіння та духовні науки, а також піддиякону Петру Проціву, який допомагав під час реколекцій і провадив літургійний спів протягом цих днів.

  Інші фото тут (facebook)