Новини

Літній християнський табір «Бути людиною»

36387198_1357139324430857_3211352768115638272_n

Молодь та діти нашої парафії разом із однолітками із парафії верховних апостолів Петра і Павла мали нагоду провести спільно християнський табір під назвою «Бути людиною», що проходив з 25 по 29 червня неподалік с. Дубина, Сколівського р-ну.

Пре6уваючи у таборі, учасники мали нагоду брати участь у Божественній Літургії, приступати до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Під час навчань у групах, спілкуванні та катехизаціях усі роздумували над основною темою проведення табору - що означає в наш час бути Людиною. Також таборовики мали гарну нагоду відчути любов Божу до кожного зокрема, через прекрасну природу мальовничих Карпат, яку створив не хто інший, як наш люблячий Бог-Творець.

Продовж цих днів діти бавилися веселі ігри, квести, танцювали банси, дивилися повчальні фільми та прославляли Бога веселими піснями....

У підготовці та проведенні цьогорічного табору взяли активну участь чудові аніматори піддиякон Анрій Волянський, бр. Павло Бойко – семінарист Львівської духовної семінарії Святого Духа та Ірина Лукач.

Приємно, що табір був місцем виникнення нових знайомств та зростання дружби між його учасниками. Кожен із учасників табору залишив про цей час особливі й приємні спогади.

Переглянути ФОТО